AKTUALNOŚCI
Nowoczesna kotłownia zamiast pieca na węgiel

PROSUMENT - dofinansowanie mikroinstalacji

 

Zobacz nasze rekomendacje

Montaże w 2014 roku

            

Nabór wniosków w ramach programu ograniczania niskiej emisji dla miasta Krakowa na rok 2014

RANKING TOP 50 KOLEKTORÓW SŁONECZNYCH W POLSCE

Zakaz palenia w piecach węglem i innymi paliwami stałymi na terenie Krakowa

 WAŻNA INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW KRAKOWA               

Sejmik Województwa Małopolskiego uchwalił 25. listopada zakaz palenia w piecach węglem i innymi paliwami stałymi na terenie Krakowa.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć w poniższym artykule:

http://gramwzielone.pl/dom-energooszczedny/8747/krakow-zakaz-palenia-w-piecach-weglem-i-innymi-paliwami-stalymi

Montaże w sezonie zimowym

                         

 

                        

 

Jedna z największych w Polsce instalacji kolektorów próżniowych

W ostatnim tygodniu pracownicy naszej firmy zakończyli montaż największej w Polsce instalacji kolektorów próżniowych zlokalizowanej w pobliżu Konina. 

 

 

Sezon w pełni - montaże z ostatniego tygodnia

               

 

   

Ministerstwo Gospodarki: Czeka nas rewolucja społeczna

Nowelizacja Prawa energetycznego trafia do drugiego czytania w Sejmie i jeszcze w tym półroczu powinna zostać przyjęta przez parlament.

Ostatnie montaże

Poniżej prezentujemy zdjęcia z naszych ostatnich montaży

                                

Nowość w ofercie- Aeris Oxy

Zapraszamy do zapoznania się z nowym systemem dostępnym w naszej ofercie. AERIS Oxy to zaawansowany technologicznie system oczyszczania powietrza nawiewanego w ukladach wentylacji mechanicznej.

Dlaczego warto zainstalować pompę ciepła.

11 powodów przemawiających za instalacją pompy ciepła Alpha- InnoTec

Dlaczego warto zainstalować rekuperację.

 20 powodów przemawiających za montażem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła!

 

Prezentacja oferty kolektorów słonecznych ProEnergy

Poniżej zamieszczamy link do prezentacji naszej oferty kolektorów słonecznych.

http://www.youtube.com/watch?v=TwdVDHJONxs

Projekt zmiany ustawy o OZE, aktualizacja z dnia 26.07.2012

Projekt ustawy o OZE promuje energetykę prokonsumencką, czyli wytwarzanie energii przez zwykłych obywateli w przydomowych instalacjach

Od 2015 nowe domy tylko z kolektorami słonecznymi

Przepisy, nad którymi pracuje resort gospodarki, nakazują, by w przypadku budowy lub remontu domu montować kolektory słoneczne

Słownik

Słownik pojęć związanych z fotowoltaiką

Grzeją słońcem wodę - nawet zimą !!!

Adam Zaręba z Woli Filipowskiej nie dowierzał, gdy zobaczył, że jego kolektor sprawdza się nawet przy mrozie, w słoneczny dzień woda płynąca z kranu ma 42 stopnie. Znajomi odwiedzają mnie, żeby zobaczyć jak to działa. To może być czysta oszczędność na prądzie i gazie.

Polski Instalator - Flexsave zbiorniki o wielkiej pojemności

Podczas projektowania dużych instalacji solarnych, oprócz odpiwiedniego doboru kolektorów słonecznych, istotną rzeczą jest magazynowanie zgromadzonego ciepła. Problem polega na tym, że trudno jest przewidzieć ilość energi dostarczanej. Optymalnym rozwiązaniem jest gromadzenie ciepła w zbiornikach akumulacyjnych, by korzystać z niego wtedy, gdy nie jest wytwarzane.

Kolektory słoneczne - energia dla lepszego świata

Czy wiesz że słońce w ciągu zaledwie 15 min dostarcza do ziemi tyle energii ile nasza planeta zużywa przez cały rok ?!  Słońce jest największym źródłem nieograniczonej, darmowej i czystej energii. Energię tą możemy wykorzystać  do podgrzewania wody lub do produkcji prądu elektrycznego.Urządzeniem pochłaniającym energie słoneczną i zamieniającym ją na ciepło jest kolektor słoneczny.  Wykorzystanie energii słonecznej jest obecnie powszechnym, proekologicznym trendem w nowoczesnej  technice grzewczej.

Program „Żyjmy ekoenergetycznie”

Działając jako autoryzowany partner firmy Solartime do sierpnia 2012 roku uczestniczymy w projekcie ekologicznym p.n. „Żyjmy ekoenergetycznie – kompleksowe działania mające na celu ograniczenie niskiej emisji w gminie Krzeszowice”. Pracownicy naszej firmy mają za zadanie wykonanie 300 instalacji solarnych w domach jednorodzinnych na terenie gminy Krzeszowice. Program ograniczenia niskiej emisji jest zgodny z założeniami strategii gminy, w której kładzie się duży nacisk na proekologiczne rozwiązania. 

NASZE REALIZACJE

Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image Demo image
kolektory słoneczne Kraków
Autoryzowany serwis pieców gazowych firmy Viessmann na terenie Krakowa i okolic. Przeglądy gwarancyjne pieców gazowych Viessmann, pomp ciepła i kolektorów słonecznych Viessmann